Home / Wnętrza  / Kuchnie  / Design od kuchni – aranżacja kuchni otwartej na salon

Design od kuchni – aranżacja kuchni otwartej na salon

Spread the love

Współczesne kuchnie są miejscem, w którym świat doznań zmysłowych łączy się z funkcjonalnością. To właśnie tutaj delektujemy się nowymi smakami, zapachami orientalnych przypraw, czy spędzamy spokojne chwile nad filiżanką aromatycznej kawy. Ponadto kuchnia ma być ostoją ­ jej aranżacja powinna pozytywnie nas nastrajać, niezależnie od pory dnia, a przy tym ułatwiać codzienne czynności, aby przyrządzanie posiłków dawało nam maksimum przyjemności.

Globalo

Globalo

Kuchnie otwarte na salon czy jadalnię to coraz częściej spotykane rozwiązanie, dlatego wychodząc na przeciw obecnym trendom, projektanci GLOBALO przedstawiają projekt eleganckiego wnętrza, łączącego w sobie trzy strefy – kuchnię, jadalnię, oraz salon. Nad całością króluje jeden z najciekawszych produktów tej marki – czarny okap wyspowy Argentelo, który dzięki niepowtarzalnej linii i wysokiej jakości wykonaniu budzi nieustające zainteresowanie architektów i klientów indywidualnych.

Okap wyspowy Argentelo idealnie komponuje się z aranżacjami w stylu skandynawskim, nowoczesnym jak i minimalistycznym. Wnętrze zaprezentowane na wizualizacji utrzymane jest w jasnych, delikatnych odcieniach, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy efekt przestronności. W jasnych barwach utrzymano także strefę kuchenną, a jedynymi akcentami przełamującymi śnieżno-śmietankową strukturę jest właśnie czarny okap Argentelo znajdujący się w centralnym miejscu pomieszczenia, tuż nad efektowną wyspą kuchenną. Warto nadmienić, że design tego produktu zyskuje uznanie licznych projektantów wnętrz i pracowni architektonicznych, co stanowi doskonałą rekomendację produktu, jak i marki GLOBALO.

Globalo

Globalo

W ukazanym projekcie kuchnia oraz jadalnia otwarte są na salonik, którego wystrój w całości harmonizuje z pozostałymi strefami w pomieszczeniu. Dzięki innowacyjnej technologii, okap wyspowy Argentelo spełnia nie tylko rolę pochłaniacza, oczyszczając całe pomieszczenie z pary wodnej, tłuszczu i zapachów, ale także doskonale spisuje się w roli lampy o intrygującej bryle. Okap ten daje możliwość dopasowania barwy oświetlenia do upodobań użytkownika, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako element dekoracyjnej instalacji świetlnej

Marka ta od 2001 roku pracuje nad udoskonaleniem i rozwojem technologii bardzo cichej, efektywnej i wydajnej pracy ekologicznych oraz energooszczędnych okapów kuchennych wysokiej jakości. Produkty marki GLOBALO cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów i projektantów wnętrz kuchennych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki GLOBALO.

Globalo

Globalo

Źródło: Globalo www.globalo.pl

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ