Home / Materiały Partnerów  / Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty

Ciekawe pomysły na świąteczne prezenty

Spread the love

Nie przygotowałaś jeszcze prezentów pod choinkę? Jeśli nie wiesz, co wybrać, mamy kilka fajnych pomysłów. Nie, nie musisz biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentowanych rzeczy. Szybko kupisz je online na dutchhouse.pl. 

W Święta nie może zabraknąć tradycyjnych potraw, makowca i… ciepłego klimatu, który skłania do niespiesznych rozmów, budzi życzliwość i pozwala cieszyć się chwilą.  W tworzeniu takiego nastroju niezastąpione są migotliwe płomyki świec. Proponujemy świece sojowe o zapachu świeżej bawełny (nowość od HK Living), zamknięte w pięknym ceramicznym słoiku z drewnianym wieczkiem. Ładnie wyglądają i długo się palą, wypełniając wnętrze subtelną wonią. Przydadzą się wszystkim, nie tylko w Wigilię.

HK Living

Równie trafiony prezent to świeczniki na tea-lighty tej samej firmy. Zostały wykonane, niektóre ręcznie, z barwionego szkła albo szkła z elementami metalu. Przenikające przez nie światło tworzy niezwykłe, niemal witrażowe refleksy. Świetnym wyborem może okazać się też wspaniały, siedmioramienny świecznik Totem z patynowanego mosiądzu (Be Pure). Jego nieprzesadnie zdobiona forma odnajdzie się zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i stylizowanej. Tak samo jak świecznik Gem (Dutchbone). Zrobiony z lakierowanego metalu, w którym osadzono półprzezroczysty, przepuszczający światło agat, wygląda niczym biżuteria. Ozdobi dom w każdym stylu.

Nic tak nie dodaje wnętrzu naturalności i świeżości, jak żywe kwiaty. Co prawda, w Boże Narodzenie bukietów raczej się nie wręcza, ale wazony już tak. Zwłaszcza tak designerskie, jak te z linii Hari Fat prod. Dutchbone. Można zdecydować się na jeden model, a najlepiej na  dwa, różniące się wielkością i  kształtem. Radość obdarowanego będzie podwójna.

Dla kobiety, która dba o swój wygląd, radzimy wybrać lustro Pris od Dutchbone. Jest tak efektowne, że można je wyeksponować na komodzie w salonie niczym ciekawą ozdobę.

Dutchbone

Młode małżeństwo na dorobku z pewnością ucieszy się, gdy znajdzie pod choinką filiżanki, dzbanek do herbaty, talerze, miseczki. Nie trzeba od razu darować im całego nakrycia stołu; wystarczy kupić tylko część zastawy, a później, przy innych okazjach, sprezentować resztę. Zachęcamy do zainteresowania się linią 70’s HK Living. Każde z naczyń ma nieco inny odcień i zdobienia. Różnią się więc, a mimo to tworzą spójną wzorniczo całość. I właśnie w tym tkwi ich urok.

A gdyby tak dać wolność wyboru? Taką możliwość stwarzają bony podarunkowe dutchhouse.pl o wartości 100 zł, 250 zł, 500 zł lub 1000 zł. Sklep oferuje je w formie drukowanej, w pięknej kopercie – odpowiedniej na świąteczny prezent. Bony można nabyć tutaj:

https://www.dutchhouse.pl/bony-podarunkowe

Osoba, którą w ten sposób obdarujemy, będzie mogła sama sprawić sobie to, co najbardziej jej się podoba.

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ