Home / Materiały Partnerów  / CAD Projekt K&A wie, jak odpowiadać na potrzeby projektantów

CAD Projekt K&A wie, jak odpowiadać na potrzeby projektantów

Tekst promocyjny
CAD Projekt K&A
Spread the love

– Jesteśmy kimś więcej, niż tylko producentem programów do projektowania wnętrz – pisze na swojej nowej, niedawno odświeżonej stronie poznańska firma CAD Projekt K&A. – Przez wszystkie lata działalności stworzyliśmy wokół siebie dużą społeczność złożoną z architektów, projektantów i miłośników designu. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, bierzemy udział w wielu wydarzeniach, patronujemy konkursom i konferencjom. Tegoroczne działania firmy dowodzą, że poznaniacy nie rzucają słów na wiatr.

Zdecydowanie najciekawszą imprezą zorganizowaną w tym roku przez CAD Projekt K&A jest autorski cykl CAD Projekt_DESIGN.

To seria sześciu spotkań szkoleniowych, które odbywają się w największych polskich miastach: Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Choć ostatnią odsłonę cyklu zaplanowano dopiero na listopad, już teraz eventy można nazwać sukcesem.

– Wejściówki na wszystkie wydarzenia rozeszły się w dwadzieścia cztery godziny – mówi Mateusz Bartkowiak, Marketing & PR Manager w CAD Projekt K&A. – Z powodu tak dużego zainteresowania, podwoiliśmy liczbę miejsc w każdym z miast i mimo to mamy komplet chętnych.

Podczas szkoleń CAD projekt_DESIGN projektanci i architekci poznają techniki profesjonalnego renderingu, sztuczki ułatwiające codzienną pracę w programie, a także najnowsze trendy w designie.

Prowadzącymi są projektanci na stałe współpracujący z poznańską firmą, dealerzy oprogramowania oraz przedstawiciele Grupy Tubądzin – oficjalnego partnera spotkań.

CAD Projekt K&A

Jednak okolicznościowe imprezy i spotkania to nie jedyna okazja, by poszerzyć umiejętności projektowe. CAD Projekt K&A od wielu lat prowadzi szkolenia z obsługi programu, zarówno stacjonarnie jak i online. Korzystać z nich mogą projektanci o każdym stopniu zaawansowania. – Obecnie pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty szkoleniowej. Pojawi się więcej szkoleń poruszających konkretne zagadnienia, takie jak np. tworzenie sztukaterii i nietypowych elementów w środowisku CAD – mówi Jakub Krzyżański z Działu Marketingu CAD Projekt K&A.

Kiedy projektant jest już wyszkolony i do pracy brakuje mu tylko odpowiedniego komputera, wtedy CAD Projekt K&A również przyjdzie z pomocą. Firma prowadzi bowiem sprzedaż sprzętu komputerowego z parametrami dobranymi pod odpowiednie działanie programu. Jednym słowem, dbają o wszystko.

Oczywiście priorytetem dla firmy wciąż pozostaje tworzenie wyspecjalizowanego oprogramowania do projektowania wnętrz. W swojej ofercie CAD Projekt K&A posiada m.in. program CAD Decor PRO – jeden z najbardziej wszechstronnych programów dostępnych na polskim rynku. Nie tylko można w nim zaprojektować dowolny rodzaj pomieszczenia, ale również przygotować kompleksową dokumentację techniczną dla wykonawcy czy fotorealistyczną wizualizację projektu. Dużym powodzeniem cieszą się także programy CAD Decor i CAD Kuchnie. Każdy z nich jest regularnie aktualizowany i udoskonalany. Już niebawem firma zaprezentuje wersje 64-bitowe swoich programów oraz nowe bazy modeli 3D.

Wszystkie te działania sprawiają, że dla CAD Projekt K&A rok 2022 jest wyjątkowo intensywny. A dopiero w przyszłym firma będzie świętować 30-lecie swojej działalności. Ciekawe, czym wtedy nas zaskoczą.

Zapisz się do newslettera

d.laski@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.