Home / Materiały Partnerów  / Bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. „Bezpieczna Ekipa” Viessmann

Bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. „Bezpieczna Ekipa” Viessmann

Spread the love

Budujesz lub remontujesz dom? Planujesz modernizację ogrzewania i wymianę starego kotła? Nie czekaj na zakończenie kwarantanny i wygaśnięcie epidemii! Z Bezpieczną Ekipą Viessmann proces wymiany urządzenia grzewczego przeprowadzisz teraz – profesjonalnie, szybko i bezpiecznie! W kilku prostych krokach!

Okresowa konserwacja urządzenia grzewczego, jego wymiana lub serwis są ważne lub nawet niezbędne, by instalacja działała niezawodnie i zachowany został komfort i bezpieczeństwo mieszkańców budynku. Pomimo trudnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, nawet teraz można bezpiecznie przeprowadzić wymianę urządzenia grzewczego, jego konserwację, wszelkie prace serwisowe i instalatorskie.

Bezpieczna Ekipa to specjalna akcja Viessmann podjęta w trosce o Klientów oraz wychodząca naprzeciw codzienności z koronawirusem. Program ma na celu przeprowadzenie Klienta i Inwestora przez proces wyboru, wymiany i montażu nowego kotła w sposób profesjonalny, szybki i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

W nowej rzeczywistości większość Klientów obawia się o swoje zdrowie. Zapewnienie bezpieczeństwa i pewności ma dla nas ogromne znaczenie. To dlatego, wszelkie prace serwisowe i instalatorskie Viessmann wykonywane są przez certyfikowane firmy Partnerskie. Pracownicy rekomendowanych przez Viessmann firm zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie pracy podczas zwiększonego zagrożenia zarażenia koronawirusem i w pełni stosują się do rekomendacji Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Viessmann.

Instalatorzy i Serwisanci Viessmann zostali wyposażeni w jednorazowe maseczki, środki dezynfekcji, przyłbice oraz jednorazowe rękawiczki, które pozwalają zagwarantować maksymalną prewencję przed zakażeniem koronawirusem podczas wszelkich prac serwisowych i instalatorskich. W kontakcie z Klientem zachowują 2 metrowy odstęp – dotyczy to również przywitania i pożegnania. Pracownicy wykonują swoją pracę w samotności – bez obecności Klienta w tym samym pomieszczeniu.

Praca Instalatorów i Serwisantów jest bezpieczna, ponieważ podróżują własnymi samochodami i zwykle pracują sami w kotłowni. Podróż powrotną odbywają także sam we własnym samochodzie. Oznacza to, że ryzyko infekcji jest znacznie niższe niż w większości innych grup zawodowych.

Trzymajmy się zdrowo! Bezpieczna Ekipa Viessmann jest do Państwa dyspozycji!

Sprawdź ofertę BEZPIECZNA EKIPA W TWOIM DOMU!
https://www.viessmann.pl/pl/bezpieczna-ekipa.html

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ