Home / Materiały Partnerów  / Bertrand Lejoly sylwetka projektanta

Bertrand Lejoly sylwetka projektanta

Spread the love

Bertrand Lejoly  urodził się w  1980,  dorastał we wschodniej części Belgii, gdzie  stykają się kultury niemiecka i francuska.

Duravit

Po studiach w École supérieure des arts Saint-Luc w Liège, zdobywał pierwsze doświadczenie zawodowe jako projektant przemysłowy w Niemczech. Następnie wyjechał na siedem lat do Mediolanu, aby współpracować z Matteo Thunem. W 2013 roku został Head of Product Design z belgijskim architektem Vincentem Van Duysenem. W 2018 Bertrand Lejoly założył własne studio projektowe w Antwerpii. Od tego czasu współpracuje z największymi markami w zakresie mebli, oświetlenia, wyrobów sanitarnych i zastawy stołowej. Bertrand Lejoly opisuje swój styl jako „wyrafinowaną prostotę”. Jego obiekty poruszają się na granicy wyrazistego, ale subtelnego języka projektowania. Ta równowaga jest również odzwierciedlona w tym, jak dobrze jego obiekty pasują do otaczającej ich przestrzeni. Szczególnie lubi bawić się elementami, które wyryły się w zbiorowej pamięci, tworząc ponadczasowe przedmioty codziennego użytku. Dla Duravitu Bertrand Lejoly zaprojektował nową serię D-Neo, składającą się z ceramiki, mebli, wanien i baterii.

Seria D-Neo oferuje najwyższą jakość i wyrafinowany design w atrakcyjnej cenie. Wyjątkowa jakość tej kompletnej serii łazienkowej znajduje odzwierciedlenie w nowej dożywotniej gwarancji, którą Duravit oferuje na wszystkie elementy ceramiczne. D-Neo przetrwa krótkotrwałe trendy i jest doskonałym uzupełnieniem każdego stylu życia we wszystkich jego aspektach. Elementy serii D-Neo pasują do wszystkich łazienek, o dowolnej wielkości i układzie. Ich eleganckie formy tworzą przestrzeń, w której może rozwinąć się indywidualny styl, z designerskimi elementami, które reprezentują znacznie więcej niż zwykłą funkcjonalność.

Źródło: Duravit

Duravit D-Neo
Duravit D-Neo
Duravit D-Neo
Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ