Home / Materiały Partnerów  / Aukcja muzycznej kanapy z autografami gwiazd ze Studia Ż Męskiego Grania!

Aukcja muzycznej kanapy z autografami gwiazd ze Studia Ż Męskiego Grania!

Spread the love

Sofa Rodeo marki Be Pure Home z oferty BM Housing, pojawiła się jako element scenografii w Studio Ż Męskiego Grania. Tam słuchała zakulisowych rozmów gwiazd jednego z najbardziej popularnych muzycznych festiwali w Polsce. Dotykały ją znane ręce, które na co dzień szarpią struny i bębnią po klawiszach. Na Muzycznej Kanapie złożyli swoje autografy: Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Igor Walaszek, Błażej Król, Marcin Macuk i Michał Fox Król, dalej powędrowała na trwającą właśnie aukcję charytatywną dla Fundacji Autyzm Up.

To nie koniec tej niesamowitej historii! Podopieczny Fundacji Autyzm Up – Szymon Prokop zaśpiewał na niej piosenkę „Kanapa”, do której teledysk można obejrzeć na Youtube:

Rockowa kanapa może być gwiazdą w Twoim wnętrzu! Jest do „zgarnięcia” na licytacji na portalu Allegro Charytatwyni (https://allegro.pl/oferta/muzyczna-kanapa-z-podpisami-gwiazd-9574539695?utm_source=notification&utm_medium=addItem&utm_campaign=2a0eff48-74fc-46bd-9482-1913c7c334f1&utm_content=offer-link).

Licytacja trwa do środy – 19 sierpnia

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na budowę centrum dla usamodzielniających się osób w spektrum autyzmu.

Jedyna taka Muzyczna Kanapa czeka na nowy dom!

fot. M. Czech / Agencja LIVE

fot. Tomasz Prokop

fot. BM Housing / Be Pure Home

Organizator: Fundacja Autyzm Up

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ