Home / Wnętrza  / Apartament pod klucz

Apartament pod klucz

Jak wygląda nieruchomość, która posiada cechy apartamentu premium oraz czy mieszkanie już zaprojektowane i wykończone pod klucz może sprostać naszym oczekiwaniom? Na te pytania zna odpowiedź architektka Anna Milczarek z MOOVIN GROUP, która zaprojektowała ponad 100-metrowy apartament przy ulicy Kłopot w Warszawie.

Nieruchomość o powierzchni 100 m² zawiera trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię otwartą na strefę dzienną liczącą 40 m², loggię oraz duży ogród zimowy o powierzchni 18 m². Projekt mieszkania był w pewnym sensie wyzwaniem dla architektki, ponieważ tak duży metraż wymagał przemyślanych rozwiązań np. dotyczących rozplanowania poszczególnych pomieszczeń.

Apartament pod klucz / Moovin Group

Jakość w każdym wykończeniu

Mieszkanie przy ulicy Kłopot w Warszawie projektowano w standardzie premium dla miłośników nowoczesnych wnętrz i designu. Oznacza to, że na etapie wykańczania apartamentu użyto najwyższej jakości materiałów zarówno tych służących do wyposażenia wnętrza, jak również wykończeniowych m.in. na podłogi, ściany, etc.

Mieszkanie zaprojektowałam zgodnie z obowiązującymi trendami. Zależało mi na nowoczesnym designie widocznym w zestawieniach kolorystycznych, indywidualnie zaprojektowanych meblach czy wyselekcjonowanej armaturze łazienkowej” – zdradza architektka Anna Milczarek z MOOVIN GROUP.

Apartament pod klucz / Moovin Group

Kolorystyka i oświetlenie apartamentu

Projekt wnętrza w kolorystyce bieli i delikatnej szarości przełamanej niekiedy mocniejszymi akcentami. Kontrastem dla obranych kolorów miała być drewniana, dębowa podłoga położona w każdym z pokoi. Łazienki utrzymano w podobnym tonie, ale w towarzystwie płytek gresowych. Te same zostały położone w strefie komunikacyjnej. Dopełnieniem w tej realizacji jest oświetlenie, które odgrywa szczególną rolę.

Oświetlenie jest ważnym elementem wykończenia wnętrza. Nie tylko ze względu na główne funkcje, ale także na element dekoracyjny, a wręcz spajający całą aranżację. Wnętrze tego apartamentu miało oddawać elegancję i nowoczesność, dlatego lampy oraz oprawy oświetleniowe musiały być wyjątkowe. Postawiłam więc na złoty akcent w każdym pomieszczeniu” – zdradza architektka Anna Milczarek.

Apartament pod klucz / Moovin Group

Apartament w Śródmieściu

Dużym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się on na zbiegu trzech dzielnic: Śródmieście, Żoliborz i Wola. Osoba, która zamieszka w tym apartamencie, będzie miała zapewnioną łatwą komunikację z centrum, ale także widok na Warszawę z dziesiątego piętra budynku, na którym mieści się nieruchomość. „Dobrym pomysłem jest zaaranżowanie ogrodu zimowego pod swoje preferencje, dlatego tutaj nie proponowałam żadnych rozwiązań. Wierzę, że będzie to wyjątkowe i spersonalizowane miejsce domowników” – powiedziała architektka Anna Milczarek.

Apartament pod klucz / Moovin Group

Apartament może okazać się trafionym wyborem dla osób poszukujących mieszkania z dużym metrażem, do którego mogą wprowadzić się od zaraz, ponieważ jest ono w całości wykończone pod klucz. Co więcej, miłośnicy designu i eleganckich wnętrz mogą sprawdzić, czy ta propozycja będzie odpowiadała ich oczekiwaniom, gdyż mieszkanie można obejrzeć po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. 

Źródło: https://moovin.pl/

Apartament pod klucz / Moovin Group

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ