Home / Materiały Partnerów  / 7 powodów, dla których projektanci wybierają CAD Decor PRO

7 powodów, dla których projektanci wybierają CAD Decor PRO

Tekst promocyjny
Spread the love

Projektanci wnętrz to jedna z najbardziej wymagających grup klientów. Nic dziwnego, w końcu ich codzienna praca zależy przede wszystkim od oprogramowania, z jakiego korzystają, a bez praktycznego i profesjonalnego narzędzia nie objawi się nawet największy dekoratorski talent. Który program z bogatej oferty mają więc wybrać, by tworzyć w komfortowych warunkach? Odpowiedź jest prosta: CAD Decor PRO.

CAD Decor PRO to w pełni autorski program polskiej firmy CAD Projekt K&A. Od 10 lat jest jednym z najczęściej wybieranych programów zarówno wśród zawodowców, jak i studentów oraz samouków, a jego pozycja mimo upływu czasu pozostaje niezachwiana. Wszystko dzięki systematycznym aktualizacjom i wprowadzaniu nowych, funkcjonalnych modułów. Poniżej prezentujemy 7 największych zalet tego oprogramowania. 

1. Możliwość zaprojektowania wnętrza dowolnego rodzaju

Sypialnie, łazienki, kuchnie, salony oraz lokale usługowe. W CAD Decor PRO wszystkie te pomieszczenia zaprojektujesz z równie dużą łatwością. To jeden z najbardziej wszechstronnych i kompleksowych programów do projektowania wnętrz. Jeżeli żadne zlecenie nie stanowi dla ciebie problemu, wybierz CAD Decor PRO i projektuj bez ograniczeń.

2. Fotorealistyczne wizualizacje

Każdy nowy projekt jest dla autora kolejną pozycją w portfolio. Jeżeli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji, postaw na fotorealistyczne wizualizacje, które zawsze wzbudzają duże uznanie wśród klientów. Dzięki CAD Decor PRO i jego Modułowi Render PRO wygenerujesz je w doskonałej jakości i w stosunkowo krótkim czasie obliczeń. Służą do tego specjalistyczne algorytmy: Radiosity, Ray tracing i Path tracing. 

3. Intuicyjny interfejs

To ułatwienie zwłaszcza dla początkujących projektantów, ale ci bardziej zaawansowani użytkownicy również odetchną z ulgą, że nie muszą tracić czasu na szukanie konkretnych funkcjonalności. W CAD Decor PRO wszystko jest czytelne i proste w obsłudze. Postaw na wygodę!

4. Wstawianie modeli 3D na poziomie wizualizacji

Kolejny ukłon dla projektantów. W programie CAD Decor PRO poszczególne elementy wyposażenia wnętrz można wprowadzać na poziomie wizualizacji, natychmiastowo widząc efekt końcowy. W dodatku każdy model 3D można skalować, obracać i modyfikować. To daje CAD Decor PRO dużą przewagę w porównaniu z programami, w których tego typu operacje wciąż trzeba wykonywać w środowisku CAD. 

5. Liczne bazy produktowe

Projektuj z wykorzystaniem prawdziwych produktów. Do wyboru masz bazy płytek, modeli 3D, tekstur, farb, fug oraz kuchenne i AGD. Łącznie jest ich ponad 110! Dzięki nim ty inspirujesz się aktualną ofertą uznanych producentów, a twoi klienci wiedzą, jakie artykuły zamówić na etapie realizacji. Bazy te są na bieżąco aktualizowane.

6. Możliwość zaprojektowania własnych elementów

W CAD Decor PRO nie musisz opierać się wyłącznie na gotowych rozwiązaniach. Możesz tworzyć m.in. schody, podesty, listwy, otwory czy płytki z własnym wzornictwem. Do dyspozycji masz również Edytor Szafek oraz Moduł drzwi i okien. Ograniczeniem jest więc wyłącznie twoja wyobraźnia!

7. Bezproblemowe przygotowanie dokumentacji technicznej

To często ostatni etap pracy projektowej, który również możesz wykonać w CAD Decor PRO. Dokumentację techniczną stworzysz według intuicyjnego szablonu, a większość danych program pobiera automatycznie, bezpośrednio z wykonanego projektu. Przygotowany w ten sposób arkusz nie wymaga żadnych dodatkowych uzupełnień – możesz go od razu przekazać klientowi, wykonawcy czy inwestorowi. Proste, prawda?

To zaledwie kilka najważniejszych atutów programu CAD Decor PRO. Jeżeli chcesz poznać je wszystkie, a także naocznie przekonać się o zaletach programu, umów się na bezpłatną prezentację z product managerem. Kolejny krok to już tylko zakup, satysfakcja i sukces w branży projektowej!

TAGI:
Zapisz się do newslettera

w.trzcionka@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.